Založ si blog

Slovenské politické futurum

Píše sa rok 2019, Sulík je premiér Matovič minister vnútra. Strana SaS vládne v koalícií s novovzniknutou stranou Ulica plná mladej buržoázie, ktorá sa sformovala z hnutia Za slušné Slovensko. Jej príslušníci nosia na obleku alebo blúzke zlatý odznak so symbolom bohatstva a prosperity.
Na ministerstve vnútra je každý deň tlačová konferencia v rámci série tlačoviek s názvom Poučenie z krízového obdobia vlády Smeru.
Všetky sociálne dávky a dôchodky okresané na minimum, počet ľudí bez prístrešia exponenciáne narastá.
Pred parlamentom ľudia každý týždeň páchajú tzv. sociálne samovraždy; len v tomto polroku ich bolo 116.
Denník TýždeN (vznikol konsolidáciou denníkov Týždeň a N, zastrešenou finančnou skupinou Pentragram, predtým známej ako Penta) poukazuje na to, že aj na Červenom námestí sa tiež vyskytli dve takéto samovraždy, zákonite ich teda vyprovokovala ruská strana.
Zo Slovenska boli vyhostení všetci ruskí diplomati; pravoslávna cirkev bola zákonom zakázaná.
Fico, Kaliňák a Gašpar sú vo väzení v dôsledku nedávno prijatého Zákona o rozkrádaní majetku v kapitalistickom vlastníctve.
Všetky tieto majetky získal vydržaním vo svojom úrade prezident Andrej Kiska, ktorému parlament schválil doživotné zotrvanie v úrade.

Zlé jazyky hovoria, že chrup mu zadarmo ošetruje istý pán doktor Franc, ktorý tým spláca svoje pohľadávky voči osobe prezidenta.

Norbert von Amehr
spiatočnícky vizionár

Symptómy feudalizmu

19.05.2018

Po včerajšej streľbe na strednej škole v USA stanica CNN venovala dobrých 10 minút pokrytiu svatby v britskej kráľovskej rodine. Túto správu uviedla ako prvú. Pritom pri streľbe zomrelo desať viac »

Za jadrové Slovensko

28.03.2018

Včera pán Šebej na rádiu Aktual vysvetľoval laickým poslucháčom, prečo je potrebné byť solidárny so Spojeným kráľovstvom a vyhostiť zopár ruských diplomatov. UK je vraj najbližším viac »

USA-RUSSIA/SUMMIT

Druhý summit Putin-Trump by sa mal konať na jeseň

19.07.2018 23:33

Diskusie o príprave ďalšieho stretnutia Trumpa s Putinom už prebiehajú.

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

Ukrajina, vojaci

Rusko sa ospravedlnilo arménskemu Paniku za spôsobenú paniku

19.07.2018 21:27

Počas neohláseného cvičenia ruskí vojaci v dedine strieľali a prechádzali vojenskými vozidlami.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 95
Celková čítanosť: 151392x
Priemerná čítanosť článkov: 1594x

Autor blogu

Kategórie