Založ si blog

Zákon č. 2 Slovenskej ľudovej republiky o klamstve

§1

Občan SĽR prichytený pri klamstve, ktoré nezávisle dosvedčia 3 svedkovia sa potrestá vyhostením zo SĽR bez možnosti návratu.

V prípade, že je občan SĽR usvedčený z klamstva na základe krivej výpovede, je osoba, ktorá sa krivej výpovede dopustila natrvalo vyhostená zo SĽR bez možnosti návratu.

V prípade, že sa osoba dopustila klamstva z dôvodu ochrany svojho života, alebo života inej osoby, nie je zo SĽR vyhostená; dôjde k trvalému vyhosteniu osoby, ktorá ju alebo inú osobu ohrozovala na živote.

 

§2

Klamstvo pre účely tohto zákona je definované ako reprezentácia skutočnosti, ktorá nezodpovedá objektívnej realite. V prípade pochybností sa o veci hlasuje prostredníctvom hardwarového hlasovacieho zariadenia pripojeného k sieti internet, alebo podobnej všeobecne prístupnej sieti.

 

Zákon č. 2/2018 Slovenskej ľudovej republiky o klamstve bol riadne schválený prostredníctvom hardwarového hlasovacieho zariadenia pripojeného k sieti internet, alebo podobnej všeobecne prístupnej sieti,  čím okamžite nadobúda účinnosť ku dňu 5.9.2018

Štastie pre všetkých obyvateľov Slovenskej ľudovej republiky!

Volená diktatúra

17.12.2018

Demokracia v kapitalizme je vláda oligarchie, nakoľko volič je h. Niet pochýb o tom, že kapitalizmus je vo vážnej kríze. Jej najmarkantnejším dôsledkom je postupná konverzia zdravotníctva viac »

Vianočný hoax

06.12.2018

Spoločnosť za slušné Slovensko, schr. spol. v zastúpení konateľov KF a JŠ zvoláva na výročie narodenia Ježiša Krista, t.j. dňa 23. decembra protestný míting na nám. Slobody, ktorého cieľom viac »

Vadimír Putin, Rusko

Dôvera Rusov v Putina klesla na historické minimum

18.01.2019 22:55

Dôveruje mu len 33,4 percenta Rusov.

Antonio Guterres

António Guterres si myslí, že nemá právomoc začať vyšetrovanie Chášakdžího smrti

18.01.2019 22:34

Mandát by mu mohla udeliť len Bezpečnostná rada OSN a za istých okolností aj Valné zhromaždenie OSN.

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Vzájomný obchod Slovenska s Nemeckom dosahuje 27 miliárd eur

18.01.2019 22:07

Slovensko je jedna z mála krajín, ktoré majú s Nemeckom aktívnu obchodnú bilanciu.

Tijuana, Mexiko, hranice, migranti, karavána

Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie

18.01.2019 21:42

Takzvaná Karavána migrantov opustila Honduras v pondelok s cieľom dostať sa do tisíce kilometrov vzdialených Spojených štátov.