Založ si blog

Minister Naď: Nie všetko bolo zlé

Minister v rozhovore s prezidentkiným priateľom toto fakt povedal.
Nebudem sa teraz zaoberať tým, či to nie je porušenie zákona (obhajoba zločineckého režimu), iba tú myšlienku troška rozvediem.

Minister totiž hovoril o prínose branných cvičení, ktoré treba opätovne zaviesť, nakoľko mladým sa nechce bojovať.
Dodávam, že branci by mohli nosiť počas cvičení nejakú rovnošatu, napríklad doplnenú nie jednofarebnou, ale dvojfarebnou, či viacfarebnou šatkou.  (Nie každého krv je červená, sú ľudia, ktorí ju majú modrú.) Určite nesmú cvičiť v teplákoch, musí to mať nejakú formu, s tým by nepochybne súhlasil aj nebohý Satinský. Kapitalistickí branci musia mať úroveň, veď bránia svoju kapitalistickú vlasť.

Na začiatok by to pre inšpiráciu mohlo stačiť.

V ďalšom kroku by bolo možné prijať legislatívu, ktorá by znemožnila vysťahovať prostredníctvom exekúcie ľudí z bytu, ak sa preukáže, že neplatič má pre to zdravotné, či iné vážne dôvody. O také niečo sa zasa usiľuje Kolár. Spolu to nejako zvládnu.

Bezdomovectvo by v súlade s tým bolo trestným činom; každý uzná, že úbohí zombifikovaní jedinci by sa vo väzbe dali ako tak dohromady, minimálne by mali k dispozícii raz za týždeň sprchu,za predpokladu, že ešte budeme mať čím ohrievať vodu.

Nasledoval by Zákon o majetkovom zrovnoprávnení, ktorý by v zásade ustanovil, že pokiaľ osoba vlastní viac ako jednu nehnuteľnosť a nevie na súde hodnoverne preukázať, že tieto nadobudla z preukázateľne legálne nadobudnutého príjmu, potom všetky nehnuteľnosti nad takýto príjem automaticky prechádzajú do vlastníctva štátu a budú konvertované na budovy verejného záujmu, napr. škôlky, ľudové školy umenia aj. Podnet na súd podľa tohto zákona môže podať ktokoľvek, hoci aj susedia.

Logicky potom nasleduje legislatíva, ktorá upraví pôsobnosť veľkých finančných skupín, ktoré budú prísne kontrolované štátom a v prípade výraznejších nezrovnalostí v účovníctve ich postihne rovnaký osud, ako uvedených majiteľov nehnuteľností. Vlastne by sa to dalo riešiť jedným zákonom, ak by sa našla po voľbách ústavná väčšina.
Koniec koncov, v ústave sa píše, že všetka moc pochádza z ľudu a nemyslím si, že väčšina ľudu by bola proti.

Záverom procesu by bolo prijatie Zákona o zákaze štrngania kľúčmi na námestiach a je na dlhú dobu vymaľované.

NvA, máj 2020

 

Výstraha mladým ľuďom

24.09.2022

Je mi jasné, že tieto stránky čítajú hlavne ročníky, ktoré prežili polovicu života v socializme, napriek tomu sa tu prihovorím mladým, pretože každý má deti a ak je s nimi v komunikácii, tak im môže poslať link. Mnohí mladí ľudia sa domnievajú, že vojnový konflikt Slovensku nehrozí, alebo že v prípade jeho prepuknutia odídu do zahraničia. Ani im väčšinou nevadí [...]

Track pre Igora M.

20.08.2022

Nie som fanúšik a doposiaľ som venoval hudbu iba opozícii. Avšak musím dnes urobiť výnimku a venovať túto nahrávku Igorovi M: https://uloz.to/tamhle/ZlM6uK7XZlIK/name/Nahrano-20-8-2022-v-14-22-56#!ZJWyZmR1Amp1BTWyAwLlBTLmMGR4F0yfJz90IJMBHIyWZQEx (Názov to má výstižný na túto rozožranú dobu.) Možno sa mýlim, možno Igor už je svojim spôsobom v opozícii, minimálne v [...]

Nové referendum „slnce a vietor“

31.07.2022

Navrhujem týmto vyhlásiť referendum s nasledovnou otázkou: _________________________________________________________________________________________ Súhlasíte, aby sa do konca roka 2022 prijal zákon, v ktorom bude rozpracovaný plán zabezpečiť na Slovensku 15 percent spotreby energie výstavbou solárnych a veterných elektrární do roku 2027, a taktiež aby sa maximálne [...]

požiar paríž tržnica Rugis

Tržnicu v Paríži zachvátil požiar. Je považovaná za najväčšiu svojho druhu na svete

25.09.2022 16:10

Veľkoobchodná tržnica Rungis zásobuje hlavné mesto Francúzska a blízke regióny čerstvými potravinami.

Igor Matovič

Matovič sám neodstúpi. Neschválenie rozpočtu podľa neho vedie k predčasným voľbám

25.09.2022 14:40

Minister sa pri schvaľovaní "zákona roka" obáva toho, že pri spojení poslancov za SaS s opozíciou by sa rokovanie o rozpočte mohlo zablokovať.

Veronika Remišová, Richard Takáč, ta3

Remišová 'vyučovala' Takáča: Protiruské sankcie zaviedol Fico, doštudujte si to

25.09.2022 14:00

Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) v debate s poslancom Richardom Takáčom (Smer) sa dostali do sporu o sankciách proti Rusku.

Russia Ukraine

Putin možno nasadil proti Zelenskému už aj ľudožrúta

25.09.2022 13:40

Jegor Komarov je brutálny zločinec, ktorého v Rusku odsúdili za kanibalizmus na doživotie. Je však celkom možné, že vo väzení už nesedí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 344145x
Priemerná čítanosť článkov: 2916x

Autor blogu

Kategórie