PS predstavilo nového lídra

14. novembra 2022, vonamehr, Nezaradené

Ok, povedal som si.
Ak ďalší predstavený líder bude človek s ťažkým zdravotným postihnutím, budem uvažovať o tom, že ich budem voliť.
Neviem, či pri dnešnom fedrovaní komunity, ktorá sa vyhraňuje na základe svojej sexuality, tvorí ešte stále 4 percentá populácie.
Predpokladám, že kampane, ktoré sa v tejto sfére robia, už toto percento navýšili.
Každopádne ich ale ešte nie je 20 percent, čo je približný počet ľudí so zdravotným postihnutím.
Nebudem tut ani špekulovať, aké percento ľudí nadobudlo zdravotné postihnutie z titulu kapitalistického stresu.
Každopádne zopakujem myšlienku, že nový politický líder na mňa neurobil dobrý dojem.
Na ním navrhovaných riešeniach mi vadí, že obchádzajú skutočnosť, že penazí je v kapitalistickom systéme viac než dosť, akurát sú veľmi nerovnomerne rozdelené.
Prečo túto skutočnosť obchádzať tým, že otcovia majú kočíkovať (čo sa už deje) a mamy obsluhovať zákaznícke linky s dieťaťom na prsníku.
Celé zle.

Iste je to smerované na ženy a ony na to vo voľbách skočia. Že je to celé zle, na to prídu, až keď bude mať väčšina mužov lepší mejkap a kapacita žien nájsť si vhodného partnera  bude mužskou konkurenciou výrazne ohrozená.
Ak ľudia na na toto skočia, tak noví papaláši, ktorí nakoniec budú rozdeľovať peniaze „spravodlivejšie“, približne tak, a toto slovo zdôrazňujem, ako ich rozdeľovala strana za bývalého socialistického režimu, budú v takej nejakej podobnej strane.
Strane s názvom Progresívne Slovensko.
V kontexte progresivity v názve tejto straby pripomeniem slová americkej rockovej hviezdy, Billyho Corgana: Je treba sa vrátiť k tomu, čo už vieme.
Aby ich ľudia náhodou potom ako získajú absolútnu moc v súkromí nenazývali „Idioti z Oxfordu“.

 

P.S.: Čo ja môžem vedieť, ja som len taký človiečik z internetu, ale keď parlament schváli All Apologies of Nirvány ako novú slovenskú hymnu, dáte mi dodatočne za pravdu?