Založ si blog

Track pre Igora M.

Nie som fanúšik a doposiaľ som venoval hudbu iba opozícii.
Avšak musím dnes urobiť výnimku a venovať túto nahrávku Igorovi M:

https://uloz.to/tamhle/ZlM6uK7XZlIK/name/Nahrano-20-8-2022-v-14-22-56#!ZJWyZmR1Amp1BTWyAwLlBTLmMGR4F0yfJz90IJMBHIyWZQEx

(Názov to má výstižný na túto rozožranú dobu.)

Možno sa mýlim, možno Igor už je svojim spôsobom v opozícii, minimálne v opozícii voči nejakému druhu skrytého globálneho prediktora, či predátora, možno možno aplikovať obidve označenia.
Kde sa schádzajú tí herci, ktorí tu dávajú výzvy v kontexte permanentnej revolúcie začatej v 89-om a ukončenej až po úspešnej transformácii Slovenska na americkú „demokraciu“?
Alebo sú iba napojení na kolektívne bezvedomie?
Neviem, posúďte sami.

P.S.: Byť Igorom, tak poviem napríklad Leškovi: „Áno, odstúpim z pozície ministra, ale až potom ako ty podpíšeš pod hrozbou civilnej žaloby o odškodné u notára papier s vyhlásením, že sa už nikdy nebudeš verejne vyjadrovať k politike.

Všetko dobré

Kde je Nancy?

14.01.2023

Po hnutí Mee too sa vo svete rozmáha hnutie Where is Nancy. Ide o dobrovoľné brigády parlamentných upratovačov. Najskôr sa treba spýtať (o pravde sa totiž nediskutuje a pravda je, že nikto neupratuje zadarmo), kto týchto upratovačov platí. Média hlavného prúdu si nevedia predstaviť, že by niekto išiel upratovať zadarmo. A to napriek tomu, že za predchádzajúceho režimu [...]

Vianočné a novoročné želanie od WEF

23.12.2022

Dovoľte, aby sme v mene nášho predsedu zaželali Slovákom, aby boli cez sviatky a v ďalšom roku šťastní. Toto možno dosiahnuť, ako je známe, len ak nebudú nič vlastniť. Za vlády Vlamimíra Mečiara došlo k obrovskému omylu, ktorý bude nutné ako prekážku na ceste k absolútnemu šťastiu čo najskôr odstrániť. Táto chyba spočívala v možnosti odkúpiť štátne byty [...]

F-16

Litva: Západ by mal pri dodávke zbraní na Ukrajinu prekročiť "červené čiary"

31.01.2023 15:00

Vojenská pomoc je podľa litovského prezidenta nevyhnutá, keďže "v tejto fáze vojny, keď je bod zlomu na dosah, je potrebné konať bez otáľania".

Van der Bellen Čaputová

Čaputová hovorila s rakúskym prezidentom o energetike i hraničných kontrolách

31.01.2023 13:20

Prezidentka Čaputová vidí priestor na užšiu spoluprácu Slovenska s Rakúskom v oblasti produkcie elektrickej energie a zelených technológií.

Poland Protest

Choď preč, odháňali z gynekológií znásilnenú maloletú Poľku

31.01.2023 13:17

Na severovýchode Poľska znásilnil strýko 14-ročnú neter. Dievča s mentálnym postihnutím otehotnelo. Na to, aby mu spravili interrupciu, muselo prejsť doslova krížovú cestu.

Boris Kollár, parlament

ONLINE: Máj, jún či september? Poslanci budú hlasovať o termíne predčasných volieb, isté však nie je nič

31.01.2023 13:00, aktualizované: 13:50

Najpravdepodobnejším termínom je stále september, otázne je, či na hlasovaní bude prítomný dostatočný počet poslancov.